Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

Witaj w naszej szkole Pływanie Indywidualne zawody pływackie.
Indywidualne zawody pływackie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 lipca 2012 21:40

2plywanie

     Dnia 19 czerwca 2012 roku na pływalni „Laguna” w Złotowie zostały zorganizowane zawody w pływaniu indywidualnym młodzieży szkół podstawowych. Do zawodów zostały zaproszone wszystkie „podstawówki” miasta Złotów. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie.

     4plywanieUczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich rywalizowali wspólnie na dystansie 25 metrów stylem dowolnym. Klasy czwarte i piąte wspólnie na takim samym dystansie, jednak już z podziałem na style: grzbietowy, klasyczny i dowolny. Najstarsza młodzież, klas szóstych konkurowała na dystansie dwa razy dłuższym tj, 50 metrów i także z podziałem na style: grzbietowy, klasyczny i dowolny. Najwięcej emocji dostarczył jednak start drużynowy – sztafeta mieszana 10x25 m (5 dziewcząt, 5 chłopców).

1plywanie

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

5plywanie

     Każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowym dyplomem. Pierwsza trójka zawodników w każdej kategorii otrzymała medale. Nagrodą za starty drużynowe były okazałe puchary, które wręczyła Pani dyrektor SP 1 mgr Maria Monika Klein.

     Składam serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom oraz pracownikom pływalni „Laguna” za pomoc w przeprowadzeniu zawodów – sędzia główny Marcin Łyjak.

Do góry ▲

 

Zmieniony: czwartek, 19 lipca 2012 19:44
 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elbieta, Malwina, Teodor